Nuances un padomi par gaisa sausinatājiem

5 marts, 2023 By admin 0

STARP SĒZONAM

Kad ārā ir rudens, mājā ir vēss un mitrs, apkure vēl nav pieslēgta, mēs ieslēdzam elektriskos sildītājus, lai radītu ērtus apstākļus. Tādējādi mēs palielinām enerģijas izmaksas, cenšamies atbrīvoties no mitruma, sildot gaisu. Tā rezultātā mēs pārmērīgi sasildām gaisu, bet mitrums paliek un pēc tam ir pelējuma veidošanās katalizators.

Vai Tu zini? ka ar optimālu mitrumu 50% ērti temperatūra var būt 19-20 grādi pēc celsija. Lietojot sausinātāju starp sezonas, jūs ne tikai novērsiet pelējuma veidošanos, bet arī ietaupīsit rēķinu par enerģiju.

VANNAS ISTABA

Izplūdes ventilācija vannas istabā bieži vien nav pietiekama, lai noņemtu visu mitrumu. Mitrums ilgstoši paliek uz virsmām, kā rezultātā veidojas kaitīga pelējums. Izmantojot sausinātāju vannas istabā, novērsīs pelējuma veidošanos.

Vai Tu zini? ka daudzi sausinātāji ir aprīkoti ar izslēgšanas taimeri. Šī ir ērta funkcija, pēc vannas pieņemšanas ieslēdziet gaisa sausinātāju maksimālajā režīmā un iestatiet taimeri uz 2-3 stundām. Šajā laikā sausinātājs savāks pēc iespējas vairāk mitruma un izslēgsies.