Ogļu filtri gaisa sausinātājam ARETE 10-12L

79,00 

Ražotājs: MEACO (Lielbritānija)
  • Ogļu filtri gaisa sausinātājiem ARETE® 10L, 12L;
  • Iepakojumā 3 gab. filtriem.

Piegāde 1-2 darbā dienu laikā

Salīdzināt
SKU: 01209 Kategorijas:

Apraksts

Maināms ogļu filtru komplekts gaisa sausinātāju modeļiem MEACO ARETE 10L un MEACO ARETE 12L

Aktivētās ogles filtrs nodrošina labākas iespējas gaistošo organisko savienojumu un smaku noņemšanai no gaisa. Šāda veida filtrs ir ideāli piemērots virtuves, cigarešu dūmu vai citu smaku mazināšanai mājās. ARETE gaisa sausinātājos vienlaikus var izmantot vienu filtru, HEPA vai aktivēto ogli, lai jūs varētu izvēlēties sev piemērotāko atbilstoši esošajiem apstākļiem.

Gaistošie organiskie savienojumi (GOS) ietver daudzas organiskas un mākslīgas ķīmiskas vielas, kuras var atrast parastos sadzīves priekšmetos, piemēram, tīrīšanas līdzekļos, krāsās, lakās un pesticīdos. GOS ieelpošana var izraisīt negatīvu ietekmi uz veselību. Aktivētās ogles filtri samazina šo vielu daudzumu gaisā un piešķir jūsu mājām patīkamāku un veselīgāku vidi.

 

Katram ARETE® gaisa mitrinātājam jau ir viens bezmaksas H13 HEPA filtrs. Ja vēlaties mājās pastāvīgi tīru gaisu, šis filtrs ir jāmaina vismaz reizi 3 mēnešos. Nomainot, varēsiet izvēlēties, vai turpināt lietot H13 HEPA filtrus vai aizstāt tos ar aktīvās ogles filtriem. Aktivētās ogles filtru izmantošana paaugstina gaisa sausinātāja skaņas līmeni un samazina savāktā ūdens efektivitāti.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Ogļu filtri gaisa sausinātājam ARETE 10-12L”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *