Izpārdošana!

OSKAR gaisa mitrinātājs STADLER FORM

119,00 

Ražotājs: STADLER FORM (Šveice)

 • Platībai līdz 50 m2,
 • Veiktspēja – 370 ml/stunda,
 • Vadība – elektroniskā,
 • Auksta tvaika.

Aromterapija!

Piegāde 1-2 darbā dienu laikā

Salīdzināt

Apraksts

Stadler Form OSKAR gaisa mitrinātājs ir augstākās klases ierīce. Tas apvieno klasisko dizainu ar tradicionālo funkciju komplektu. Šis modelis ir attēlots stilīga miniatūra kuba formā ar gludām formām. Korpuss ir izgatavots no plastmasas un ir pieejams trīs krāsās – melnā, baltā un sudraba.

Izmantojot šo ierīci, telpā tiks radīta labvēlīga atmosfēra, un darbība sagādās neapšaubāmu prieku. Mitrinātājs ir viegli kopjams un tam nav nepieciešama īpaša kopšana. Īpaši iepriecina intuitīvā vadība – starta poga un vairāki krāsu indikatori.

Ir vairāki jaudas režīmi, kā arī nakts režīms. Mitrinātājs ir paredzēts telpu apkalpošanai līdz 40 kvadrātmetriem. Komplektā ietilpst higrostats, kas ļauj kontrolēt vēlamo mitruma līmeni. Šim gaisa mitrinātājam ir pašregulācijas funkcija, tāpēc jums nav jārūpējas par ierīces savlaicīgu izslēgšanu – mitrinātājs pats noteiks optimālo mitruma līmeni. Tradicionāli priecē izslēgšanas funkcija ūdens trūkuma gadījumā.

Gaisa mitrinātājam ir telpas aromatizēšanas funkcija, kas ļaus ierīci izmantot aromterapijas režīmā. Iepakojumā ir arī nomaināma antibakteriālā kasete, kas absorbē patogēnās baktērijas un rada papildu ūdens dezinfekciju.

Satdler Form Oskar gaisa mitrinātājs ir pieejams baltā un melnā krāsā.

 

Tehniskās īpašības:

 •  Veiktspēja stundā – 370 ml/st;
 • Veiktspēja dienā – 8.9 L/d;
 • Platībai līdz – 50 m2;
 • Princips – Auksts tvaiks;
 • Tvertnes apjoms – 3.5 L;
 • Vadība – elektroniska;
 • Automātiskā mitruma kontrole – ir;
 • Trokšņa līmenis – 26-39 dB;
 • Jauda – 6-18 W;
 • Izmēri – 246x290x246 mm;
 • Svars – 3.1 kg;
 • Nomaināmi divi mitrumu izdalošie filtri;

Kāpēc man nepieciešams gaisa mitrinātājs?

Mediķi iesaka telpās uzturēt aptuveni 40–60% mitruma līmeni. Sausā gaisa dēļ izžūst un sāp acis, kļūst sausa un zvīņaina āda, žūst mutes un deguma gļotāda, pasliktinās miegs. Turklāt, ja ir sauss gaiss, daudz vieglāk ir saaukstēties un saslimt ar gripu.

Mājas iekštelpu apdare vai mēbeles, kas izgatavotas no koka vai audumiem (aizkari, paklājs u. tml.), uzsūc no gaisa ļoti daudz mitruma. Ja gaiss ir pārāk sauss, var rasties plaisas koksnē (grīdās, mēbelēs u. tml.) un rasties elektrostatiskie lādiņi. Mūzikas instrumenti no koka, kokam izžūstot, arī izskaņojas.

Auksts gaiss var saturēt daudz mazāk mitruma nekā silts gaiss. Šī iemesla dēļ mitruma līmenis iekštelpās ziemas laikā bieži vien nokrīt zemāk par 30%. Jo lielāka starpība starp āra un iekštelpu temperatūru, jo gaiss telpās ir sausāks. Mitruma līmeni vienkārši izmērīt ar mitruma mērītāju. Novietojiet mitruma mērītāju istabas centrā pēc iespējas tālāk no logiem un durvīm un vienkārši sekojiet līdzi mitruma rādījumiem ekrānā. Ja mitruma līmenis būs zemāks par 40%, jums būs nepieciešams gaisa mitrinātājs. Ja mitruma līmenis pārsniegs 60%, iesakām iegādāties mitruma savācēju, lai izvairītos no pelējuma rašanās.

 

Vai vēdināšana paaugstina mitruma līmeni?

Logu atvēršana aukstajā gadalaikā nekādā veidā nepalīdzēs paaugstināt mitruma līmeni telpās. Protams, regulārs, īslaicīgs caurvējš ir ļoti svarīgs, lai nodrošinātu elpošanai veselīgu gaisu mājās (ieteicama vēdināšana ziemas laikā 3–5 reizes dienā ne ilgāk par 5 minūtēm). Taču pārāk bieža un ilgstoša vēdināšana vēl vairāk sausina gaisu. Tas ir tāpēc, ka āra gaisā ir ļoti maz mitruma, bet sildot šo gaisu tas kļūst vēl sausāks.

 

Vai taisnība, ka augi un žāvējamā veļa mitrina gaisu?

Mājās turētie augi ražo pārtiku, mitrs apģērbs u. c. var nedaudz paaugstināt mitruma līmeni uz īsu laiku, taču šādā veidā nav iespējams saglabāt optimālu mitruma līmeni ilgstoši. Bet ja telpas ļoti sausas, tad šim pasākumam ir ļoti maza ietekme uz mitruma līmeni. Uz radiatoriem uzlikti slapji dvieļi vai ar ūdeni piepildīti šķīvji arī palīdzēs ievērojami paaugstināt mitruma līmeni, taču tikai uz īsu brīdi. Turklāt mitrināšanai paredzētie audumi, kas reti tiek mazgāti, var kļūt par baktēriju avotu.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “OSKAR gaisa mitrinātājs STADLER FORM”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *